Golden Gate School of English
  • 32-768-9913
  • goldengate.edu.pl
  • Piastowska 8, 42-600 Tarnowskie Góry

Kilka słów o organizatorze, czyli

About us

Organizator
Rafał Drewniak
Ojciec Dyrektor
Anna Drewniak
Prawdziwy Dyrektor

Golden Gate

Golden Gate to założona w 1991 roku szkoła języka angielskiego działająca w Tarnowskich Górach na Śląsku. Od 1993 roku organizujemy letnie i zimowe obozy młodzieżowe. Nasze atuty to: dobre pomysły i doświadczenie w organizacji aktywnego wypoczynku młodzieży; doświadczona, dynamiczna i profesjonalna kadra opiekunów, lektorów i instruktorów; wyjątkowo bogaty program zajęć obejmujących zajęcia językowe i sportowe, warsztaty muzyczne i foto/wideo oraz szeroki zakres zajęć rekreacyjnych i rozrywkowych; uważna opieka (1 opiekun na 9-10 uczestników) oraz dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.
Posiadamy wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego (nr 1197).

Golden Gate = English

Uczymy angielskiego, bo się na tym znamy! Stosujemy sprawdzone metody, mamy wieloletnie doświadczenie, dobrych lektorów i idealne warunki do nauki na wszystkich poziomach.

Ktoś to wszystko musi
ogarniać, czyli:

Kadra GGSC2024

KADRA GGSC2022

Jesteśmy dumni z naszej kadry opiekunów, lektorów i instruktorów. Członkowie kadry są w większości czynnymi zawodowo nauczycielami, posiadającymi odpowiednie wykształcenie i doświadczenie umożliwiające uważną opiekę nad uczestnikami. Przeważająca część z nich bierze udział w naszych obozach od lat.

kadra ggsc2022

Rafał Drewniak

EXCEL, OJCIEC DYREKTOR, BAND/VOCAL, PHOTO/VIDEO, POMPKI, PRZYSIADY I ODPOCZYNKI (T1+T2)

Kierownik, anglista z wykształcenia, zajmuje się organizacją obozu, koordynuje realizację programu oraz… sprawuje indywidualną opiekę nad najbardziej niesfornymi uczestnikami :) Poprowadzi warsztat PHOTO/VIDEO w T1 oraz VOCAL w T2.

Beata Klempert

SIATA, KOSZ, SPORTS WORKSHOP, KLINOWATOŚĆ, ROZRUCH, POGODA DUCHA OD UCHA DO UCHA :) (T1+T2)

Absolwentka AWF, licencjonowany trener koszykówki. Pogodne usposobienie i niespożyta energia. Pani Beata poprowadzi obowiązkowe zajęcia siatkówki i warsztat SPORT w T1 i T2, a i rozruch zaszczyci uprzejmą obecnością:

Radek Cięciel

R44D, PHOTO/VIDEO, ROZRUCH, MULTIMEDIA, JOGGING, CROSS WORKOUT, DJ-OWANIE & MORE (T1+T2)

Wszechstronnie utalentowany - absolwent AWF, informatyki na UŚ i grafiki na AGH, instruktor karate, fotograf, magik komputerowy. Poprowadzi warsztat PHOTO/VIDEO, słynne rozruchy, zajęcia cross workout, namaluje tatuaże wodoodpornym mazakiem i… będzie, jak zwykle, niezastąpiony.

Piotrek Warzecha

FRODO, ENGLISH, PHOTO/VIDEO, KLINOWATOŚĆ, POMYSŁOWOŚĆ, FRODOWATOŚĆ :) (T1)

Absolwent filologii na Uniwersytecie Śląskim, weteran obozów Golden Gate o pseudonimie "Frodo", jeden z głównych bohaterów hitu "Karate w Klate Episode IV", adept sztuki walki opracowanej przez pana Radka, hodowca jaszczurek. Wspólnie z panem Radkiem poprowadzi warsztat PHOTO/VIDEO w T1 oraz dopilnuje jakże ważnej klinowatości roomóf.

Natalia Wilczek

ENGLISH, ART, KLINOWATOŚĆ (T1)

Anglistka o promienistym usmiechu i wielu zainteresowaniach. W T1 poprowadzi zajęcia języka angielskiego dla najmłodszych i warsztat ART. Dopilnuje również klinowatości roomóf.

Matt Williams

ENGLISH, VOCAL, GUITAR, PIANO, KLINOWATOŚĆ, VALLEY CHICKEN (T1)

Walijczyk, filolog, autor, gitarzysta, były policjant, Polak z wyboru. Poprowadzi zajęcia języka angielskiego i warsztat BAND/VOCAL w T1.

Bartek Pokrywka

ROBOTY, PIANO, GUITAR, BASS, DRUMS, KLINOWATOŚĆ (T1+T2)

Muzyk, songwriter, multiinstrumentalista, elektronik, członek legendarnej formacji The Golden Gators, prywatnie bardzo miły człowiek. W T1 i T2 poprowadzi warsztat ROBOT. Dopilnuje również klinowatości roomóf.

Michał Gębka

ENGLISH, GUITAR, LAME JOKES, KLINOWATOŚĆ (T2)

Muzyk, student anglistyki, copywriter, entuzjasta kognitywistyki i kulturoznawstwa, członek legendarnej formacji The Golden Gators. Wiecznie ciekawy świata i ludzi miłośnik soczystej muzyki i suchych żartów :) W T2 poprowadzi warsztat GUITAR. Dopilnuje również klinowatości roomóf.

Adam Ogórek

ROZRUCH, HANDBALL VOLLEYBALL, BASKETBALL, FOOTBALL, SPORTS WORKSHOP, DJ-KA (T2)

Absolwent AWF, piłkarz ręczny w stanie spoczynku, licencjonowany trener piłki ręcznej. Trener 1-ligowego SPR Górnik Zabrze. Weteran kadry GGSC. W T2, Pan Cucumber poprowadzi obowiązkowe zajęcia siatkówki,  warsztat SPORT oraz legendarne rozruchy.

Martyna Grabka

ENGLISH, ART, KLINOWATOŚĆ (T2)

Studentka kierunku Język Angielski w Biznesie na Uniwersytecie WSB Merito w Chorzowie. Lektor w szkole językowej.Trenuje akrobatykę powietrzną, interesuje się całym uniwersum Wiedźmina Sapkowskiego, a w wolnym czasie słucha podcastów kryminalnych, gra w gry fabularne i czyta thrillery. W T2 poprowadzi zajęcia języka angielskiego i warsztat ART. Dopilnuje również klinowatości roomóf.

Kadra 2022

T1 COUNTDOWN

Days
Hours
Minutes
Seconds

T1 COUNTDOWN

Days
Hours
Minutes
Seconds
telephone
32 768 9913
email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
web

documents

address
Szkoła Języka Angielskiego GOLDEN GATE
ul. Piastowska 8, 42-600 Tarnowskie Góry
bank
06 1050 1386 1000 0092 0732 2844

follow us

informacyjne

© 2024 Golden Gate Summer Camp. All rights reserved. Powered by Golden Gate School of English.