Golden Gate School of English
  • 32-768-9913
  • goldengate.edu.pl
  • Piastowska 8, 42-600 Tarnowskie Góry

Kilka słów o organizatorze, czyli

About us

Organizator
Rafał Drewniak
Ojciec Dyrektor
Anna Drewniak
Prawdziwy Dyrektor

Golden Gate

Golden Gate to założona w 1991 roku szkoła języka angielskiego działająca w Tarnowskich Górach na Śląsku. Od 1993 roku organizujemy letnie i zimowe obozy młodzieżowe. Nasze atuty to: dobre pomysły i doświadczenie w organizacji aktywnego wypoczynku młodzieży; doświadczona, dynamiczna i profesjonalna kadra opiekunów, lektorów i instruktorów; wyjątkowo bogaty program zajęć obejmujących zajęcia językowe i sportowe, warsztaty muzyczne i foto/wideo oraz szeroki zakres zajęć rekreacyjnych i rozrywkowych; uważna opieka (1 opiekun na 9-10 uczestników) oraz dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.
Posiadamy wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego (nr 1197).

Golden Gate = English

Uczymy angielskiego, bo się na tym znamy! Stosujemy sprawdzone metody, mamy wieloletnie doświadczenie, dobrych lektorów i idealne warunki do nauki na wszystkich poziomach.

Ktoś to wszystko musi
ogarniać, czyli:

Kadra GGSC2023

KADRA GGSC2022

Jesteśmy dumni z naszej kadry opiekunów, lektorów i instruktorów. Członkowie kadry są w większości czynnymi zawodowo nauczycielami, posiadającymi odpowiednie wykształcenie i doświadczenie umożliwiające uważną opiekę nad uczestnikami. Przeważająca część z nich bierze udział w naszych obozach od lat.

kadra ggsc2022

Rafał Drewniak

EXCEL, OJCIEC DYREKTOR, BAND/VOCAL, PHOTO/VIDEO, POMPKI, PRZYSIADY I ODPOCZYNKI (T1+T2)

Kierownik, anglista z wykształcenia, zajmuje się organizacją obozu, koordynuje realizację programu oraz… sprawuje indywidualną opiekę nad najbardziej niesfornymi uczestnikami :) Poprowadzi warsztat BAND/VOCAL w T1 oraz PHOTO/VIDEO w T2.

Beata Klempert

SIATA, KOSZ, SPORTS WORKSHOP, KLINOWATOŚĆ, ROZRUCH, POGODA DUCHA OD UCHA DO UCHA :) (T1+T2)

Absolwentka AWF, licencjonowany trener koszykówki. Pogodne usposobienie i niespożyta energia. Pani Beata poprowadzi obowiązkowe zajęcia siatkówki i warsztat SPORT w T1 i T2, a i rozruch zaszczyci uprzejmą obecnością:

Radek Cięciel

R44D, PHOTO/VIDEO, ROZRUCH, MULTIMEDIA, JOGGING, CROSS WORKOUT, DJ-OWANIE & MORE (T1+T2)

Wszechstronnie utalentowany - absolwent AWF i informatyki na UŚ, instruktor karate, fotograf, magik komputerowy. Poprowadzi warsztat PHOTO/VIDEO, słynne rozruchy, zajęcia cross workout, namaluje tatuaże wodoodpornym mazakiem i… będzie, jak zwykle, niezastąpiony.

Piotrek Warzecha

FRODO, ENGLISH, PHOTO/VIDEO, KLINOWATOŚĆ, POMYSŁOWOŚĆ, FRODOWATOŚĆ :) (T1)

Absolwent filologii na Uniwersytecie Śląskim, weteran obozów Golden Gate o pseudonimie "Frodo", jeden z głównych bohaterów hitu "Karate w Klate Episode IV", adept sztuki walki opracowanej przez pana Radka, hodowca jaszczurek. Wspólnie z panem Radkiem poprowadzi warsztat PHOTO/VIDEO w T1 oraz dopilnuje jakże ważnej klinowatości roomóf.

Natalia Wilczek

ENGLISH, ART, KLINOWATOŚĆ (T2)

Anglistka o promienistym usmiechu i wielu zainteresowaniach. W T2 poprowadzi zajęcia języka angielskiego dla najmłodszych i warsztat ART. Dopilnuje również klinowatości roomóf.

Matt Williams

ENGLISH, BAND/VOCAL, GUITAR, PIANO, KLINOWATOŚĆ, VALLEY CHICKEN (T1)

Walijczyk, filolog, autor, gitarzysta, były policjant, Polak z wyboru. Poprowadzi zajęcia języka angielskiego i warsztat BAND/VOCAL w T1.

Bartek Pokrywka

BAND/VOCAL, PIANO, GUITAR, BASS, DRUMS, KLINOWATOŚĆ (T2)

Muzyk, songwriter, multiinstrumentalista, pianista w Wojtek Pilichowski Band, członek legendarnej formacji The Golden Gators, prywatnie bardzo miły człowiek. W T2 poprowadzi warsztat BAND/VOCAL. Dopilnuje również klinowatości roomóf.

Michał Gębka

ENGLISH, BAND/VOCAL, GITARA, LAME JOKES, KLINOWATOŚĆ (T1)

Muzyk, student anglistyki, copywriter, entuzjasta kognitywistyki i kulturoznawstwa, członek legendarnej formacji The Golden Gators. Wiecznie ciekawy świata i ludzi miłośnik soczystej muzyki i suchych żartów :) W T1 poprowadzi warsztat BAND/VOCAL. Dopilnuje również klinowatości roomóf.

Kadra 2022

T1 COUNTDOWN

Days
Hours
Minutes
Seconds

T1 COUNTDOWN

Days
Hours
Minutes
Seconds
telephone
32-768-9913
email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
web

documents

address
Szkoła Języka Angielskiego GOLDEN GATE
ul. Piastowska 8, 42-600 Tarnowskie Góry
bank
06 1050 1386 1000 0092 0732 2844

follow us

informacyjne

© 2023 Golden Gate School of English. All rights reserved. Powered by YOOtheme.