Informacje na temat GGSC2021

napisane językiem zrozumiałym

Dla rodziców

🔍

Obóz Golden Gate Summer Camp 2021

 • Terminy:

  Oferujemy dwa dwutygodniowe turnusy (14 dni kalendarzowych; 13 pełnych świadczeń). I turnus: 04-17 lipca 2021; II turnus: 18-31 lipca 2021. Turnus zaczyna się kolacją i kończy śniadaniem. Na drogę powrotną, uczestnicy otrzymują suchy prowiant i napoje.

 • Wiek uczestników:

  Ze względu na ogólny charakter, specyfikę zajęć językowych, sportowych i rozrywkowych oraz rozkład dnia, obóz jest przeznaczony dla osób w wieku 10-17 lat.

 • Cena:

  2050 zł dla nowych uczestników; 2000 zł dla uczestników, którzy byli wcześniej na obozie (+ dodatkowa zniżka 50zł dla uczniów Golden Gate). Cena obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie, opiekę, realizację programu, opiekę medyczną i ubezpieczenie NW.

 • Zapisy:

  • Osobiście: pon-pt 14:00-19:00, sob 9:30-12:30. Przygotujemy niezbędne dokumenty i ustalimy warunki płatności.
  • Telefon: 32 768 99 13, pon-pt 14:00-19:00, sob 9:30-12:30.
  • Internet: bezpośrednio na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 • Dane ośrodka:

  DOM SPORTOWCA (OSiR), ul. Szkolna 1, 77-300 Człuchów, tel/fax: 59 83 42 553. Wszelkie przesyłki prosimy kierować na adres ośrodka podając imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem Obóz Golden Gate.

 • Opieka:

  Jesteśmy dumni z naszej kadry opiekunów, lektorów i instruktorów. Członkowie kadry są w większości czynnymi zawodowo nauczycielami, posiadającymi odpowiednie wykształcenie i doświadczenie umożliwiające właściwą opiekę nad uczestnikami. Przeważająca część z nich bierze udział w naszych obozach od lat. Biogramy poszczególnych członków kadry znajdują się w zakładce ORGANIZATOR.

 • Transport:

  Zapewniamy dojazd na miejsce i powrót autokarem o należytym standardzie i stanie technicznym. Wyjazd: Tarnowskie Góry, plac manewrowy przy ul. Oświęcimskiej; <br>
  Wyjazd: TG (10:00) - Kępno-McDonald (12:00) - Poznań-Zajazd Dziupla (16:00) - Człuchów (19:00)<br>
  Powrót: Człuchów (10:00) - Poznań (13:00) - Kępno (17:00) - TG (19:00).

 • Regulamin

  Każdy uczestnik ma prawo dobrze sie bawić na obozie, z tym że musi się to odbywać zgodnie z przepisami prawa i przyjętymi zasadami. Zabronione jest posiadanie/używanie alkoholu, tytoniu, narkotyków. Uczestnicy zobowiązani są do punktualnego stawiania się na zbiórkach, posiłkach i zajęciach. Obowiązuje zakaz samowolnego opuszczania ośrodka. Pełny regulamin opiekun otrzymuje wraz z umową i kartą kolonijną. Organizator ma prawo do usunięcia uczestnika, który łamie zasady regulaminu na koszt opiekunów.

 • Zdrowie:

  Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników. Zajęcia sportowe prowadzone są w bezpieczny sposób. Zwracamy uwagę na stan zdrowia uczestników – wszelkie urazy i objawy choroby zgłaszane są pielęgniarce, która ma codzienne dyżury na miejscu w ośrodku. W poważniejszych przypadkach uczestnicy korzystają z pomocy lekarza.

 • Wyżywienie:

  Uczestnicy mają zapewnione pełne, urozmaicone wyżywienie bez ograniczeń ilościowych. Stołówka znajdująca się na terenie ośrodka spełnia najostrzejsze wymogi sanitarne a jadłospis jest konsultowany z kierownikiem obozu. Śniadania i kolacje w formie tzw. szwedzkiego stołu.

 • Kieszonkowe:

  Wszelkie wydatki związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem i realizacją programu zawarte są w cenie obozu. Uczestnicy potrzebują pieniądze jedynie na własne wydatki (napoje chłodzące, słodycze, środki higieniczne). Kwota kieszonkowego nie powinna przekraczać 300zł. Dla bezpieczeństwa uczestnicy mogą oddać pieniądze do przechowania wyznaczonemu opiekunowi i pobierać małe kwoty na codzienne wydatki.

 • Pakowanie:

  Mając na uwadze charakter obozu i różnorodność zajęć, podajemy przykładową listę niezbędnych rzeczy: t-shirty (8-10), bielizna (8-10), skarpety (8-10), spodenki sportowe (3-4), strój kąpielowy, dres, obuwie sportowe (2), sandały, klapki pod prysznic, spodnie długie, spodenki krótkie, sweter/bluza, kurtka, przybory toaletowe, ręcznik mały, ręcznik kąpielowy, krem z filtrem, czapka chroniąca przed słońcem, okulary przeciwsłoneczne, przybory do pisania i zeszyt.

 • COVID:

  (wyciąg z dokumentu Wytyczne GIS, MZ i MEN
  dla organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży w 2021 r.
  w zakresie dotyczącym uczestników i ich rodziców/opiekunów prawnych; pełny tekst wytycznych: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wytyczne-gis-mz-i-men-dla-organizatorow-wypoczynku-letniego-dzieci-i-mlodziezy-w-2021-roku
  )

  I. Zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom podczas pobytu na wypoczynku
  Uczestnicy wypoczynku:
  1. Są zdrowi w dniu wyjazdu, co poświadczają rodzice/prawni opiekunowie dziecka lub pełnoletni uczestnicy w pisemnym oświadczeniu o braku u uczestnika wypoczynku infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
  2. Nie zamieszkiwali z osobą przebywającą w izolacji w warunkach domowych i nie miały kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie 10 dni przez rozpoczęciem wypoczynku, co stwierdza się na podstawie oświadczenia rodziców dziecka, prawnych opiekunów lub pełnoletniego uczestnika wypoczynku
  3. Są przygotowani do stosowania się do wytycznych i regulaminów uczestnictwa związanych z zachowaniem dystansu społecznego oraz przestrzeganiem obowiązujących w tym zakresie przepisów i zasad higieny.
  Rodzice/prawni opiekunowie uczestników wypoczynku:
  1. Udostępniają organizatorowi i kierownikowi wypoczynku numer telefonu lub inny kontakt zapewniający szybką komunikację.
  2. Zobowiązują się do niezwłocznego – do 12 godzin – odbioru dziecka z wypoczynku w przypadku wystąpienia u ich dziecka niepokojących objawów choroby (podwyższona temperatura, kaszel, katar, duszności, biegunka, wymioty lub wysypka).
  3. Osoby odprowadzające dziecko na zbiórkę lub do obiektu są zdrowe, nie mają objawów infekcji lub choroby zakaźnej, nie podlegają obowiązkowej kwarantannie lub izolacji .
  4. Jeżeli dziecko choruje na chorobę przewlekłą, zwiększającą ryzyko ciężkiego przebiegu COVID-19, rodzic/prawny opiekun ma obowiązek poinformować organizatora o tym fakcie, na etapie zgłaszania udziału w wypoczynku, w karcie kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku. To samo dotyczy pełnoletniego uczestnika wypoczynku.
  5. Należy zaopatrzyć uczestnika wypoczynku w maseczki do użycia podczas pobytu na wypoczynku.
 • UWAGA:

  NA BASENIE KRYTYM W CZŁUCHOWIE OBOWIĄZUJĄ RYGORYSTYCZNE ZASADY W ZAKRESIE STROJÓW KĄPIELOWYCH. WYMAGANYM STROJEM DLA CHŁOPCÓW SĄ KLASYCZNE KĄPIELÓWKI (NIE SZORTY).

Adres:

Szkoła J. Angielskiego GOLDEN GATE
ul. Piastowska 8
42-600 Tarnowskie Góry
32 768 9913

Email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Social:

Rachunek:

06 1050 1386 1000 0092 0732 2844