Kilka słów o organizatorze, czyli:

About us
📖

Edukacja i turystyka od 1991 roku

Golden Gate

Golden Gate to założona w 1991 roku szkoła języka angielskiego działająca w Tarnowskich Górach na Śląsku. Od 1993 roku organizujemy letnie i zimowe obozy młodzieżowe. Nasze atuty to: dobre pomysły i doświadczenie w organizacji aktywnego wypoczynku młodzieży; doświadczona, dynamiczna i profesjonalna kadra opiekunów, lektorów i instruktorów; wyjątkowo bogaty program zajęć obejmujących zajęcia językowe i sportowe, warsztaty muzyczne i foto/wideo oraz szeroki zakres zajęć rekreacyjnych i rozrywkowych; uważna opieka (1 opiekun na 9-10 uczestników) oraz dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.
Posiadamy wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego (nr 1197).

Golden Gate = English

Uczymy angielskiego, bo się na tym znamy! Stosujemy sprawdzone metody, mamy wieloletnie doświadczenie, dobrych lektorów i idealne warunki do nauki na wszystkich poziomach.

Pani Ania

czyli prawdziwa szefowa całego zamieszania :)


Ktoś to wszystko musi ogarniać, czyli

KADRA GGSC2021

Jesteśmy dumni z naszej kadry opiekunów, lektorów i instruktorów. Członkowie kadry są w większości czynnymi zawodowo nauczycielami, posiadającymi odpowiednie wykształcenie i doświadczenie umożliwiające uważną opiekę nad uczestnikami. Przeważająca część z nich bierze udział w naszych obozach od lat.

Uwaga: Prezentowany ponizej skład kadry jest składem zeszłorocznym, chociaż nie przewidujemy większych zmian. O ewentualnych zmianach będziemy informowali na tej stronie i naszym FB.

Rafał Drewniak

EXCEL, OJCIEC DYREKTOR, BAND/VOCAL, PHOTO/VIDEO, POMPKI, PRZYSIADY I ODPOCZYNKI (T1+T2)

Kierownik, anglista z wykształcenia, zajmuje się organizacją obozu, koordynuje realizację programu oraz… sprawuje indywidualną opiekę nad najbardziej niesfornymi uczestnikami :) Wspólnie z Dominikiem Guzym poprowadzi warsztat BAND/VOCAL w T1 oraz wesprze Radka Cięciela w prowadzeniu warsztatu PHOTO/VIDEO w T2.

Beata Klempert

SIATA, KOSZ, SPORTS WORKSHOP, KLINOWATOŚĆ, ROZRUCH, POGODA DUCHA OD UCHA DO UCHA :) (T1)

Absolwentka AWF, licencjonowany trener koszykówki. Pogodne usposobienie i niespożyta energia. Pani Beata poprowadzi obowiązkowe zajęcia siatkówki i warsztat SPORT w T1, a i rozruch zaszczyci uprzejmą obecnością:)

Radek Cięciel

R44D, PHOTO/VIDEO, ROZRUCH, MULTIMEDIA, JOGGING, CROSS WORKOUT, DJ-OWANIE & MORE (T1+T2)

Wszechstronnie utalentowany - absolwent AWF i informatyki na UŚ, instruktor karate, fotograf, magik komputerowy. Poprowadzi warsztat PHOTO/VIDEO, słynne rozruchy, zajęcia cross workout, namaluje tatuaże wodoodpornym mazakiem i… będzie, jak zwykle, niezastąpiony.

MATT WILLIAMS

ENGLISH, BAND/VOCAL, GUITAR, PIANO, KLINOWATOŚĆ, VALLEY CHICKEN (T1)

Walijczyk, filolog, autor, gitarzysta, były policjant, Polak z wyboru. Poprowadzi zajęcia jezyka angielskiego i warsztat BAND/VOCAL w T1.

Piotrek Warzecha

FRODO, ENGLISH, PHOTO/VIDEO, KLINOWATOŚĆ, POMYSŁOWOŚĆ, FRODOWATOŚĆ :) (T1)

Absolwent filologii na Uniwersytecie Śląskim, weteran obozów Golden Gate o pseudonimie "Frodo", jeden z głównych bohaterów hitu "Karate w Klate Episode IV", adept sztuki walki opracowanej przez pana Radka, hodowca jaszczurek. Wspólnie z panem Radkiem poprowadzi warsztat PHOTO/VIDEO w T1 oraz dopilnuje jakże ważnej klinowatości roomóf.

Matt Hazzard

ENGLISH, BAND/VOCAL, BASS, DRUMS, GAMES, COMIC BOOKS, HOODIES, ŁYSOŚĆ, KIEŁBASOCHŁONNOŚĆ, SALTO-ASFALTO :) (T2)

Anglik, medioznawca, kolekcjoner i autor komiksów, maniak gier komputerowych, basista i perkusista. Poprowadzi zajęcia języka angielskiego i warsztat BAND/VOCAL w T2.

Gosia Pyrek

ENGLISH, KLINOWATOŚĆ, ZARZĄD PRYSZNICA DAMSKIEGO, PRZYDZIAŁ BAGNA, PHOTO/VIDEO, ŻYCZLIWOŚĆ 24/7 :) (T1+T2)

Studentka anglistyki, animatorka czasu wolnego, wychowanka i lektorka Golden Gate. Poprowadzi zajęcia języka angielskiego w grupach młodszych, warsztat ART i zadba o najmłodszych uczestników ze szczególnym uwzględnieniem klinowatości roomóf.

Bartek Pokrywka

BAND/VOCAL, PIANO, GUITAR, BASS, DRUMS, KLINOWATOŚĆ (T2)

Muzyk, songwriter, multiinstrumentalista, lider zespołu Tape Reels, członek legendarnej formacji The Golden Gators, prywatnie bardzo miły człowiek. W T2 poprowadzi warsztat BAND/VOCAL. Dopilnuje również klinowatości roomóf.

Michał Gębka

BAND/VOCAL, GITARA, LAME JOKES, KLINOWATOŚĆ (T1)

Muzyk, copywriter, entuzjasta kognitywistyki i kulturoznawstwa, członek legendarnej formacji The Golden Gators. Wiecznie ciekawy świata i ludzi miłośnik soczystej muzyki i suchych żartów :) W T1 poprowadzi warsztat BAND/VOCAL. Dopilnuje również klinowatości roomóf.

Adres:

Szkoła J. Angielskiego GOLDEN GATE
ul. Piastowska 8
42-600 Tarnowskie Góry
32 768 9913

Email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Social:

Rachunek:

06 1050 1386 1000 0092 0732 2844