Informacje na temat GGSC2021

napisane językiem zrozumiałym

Dla rodziców

🔍

Obóz Golden Gate Summer Camp 2021

 • Terminy:

  Oferujemy dwa dwutygodniowe turnusy (14 dni kalendarzowych; 13 pełnych świadczeń). I turnus: 04-17 lipca 2021; II turnus: 18-31 lipca 2021. Turnus zaczyna się kolacją i kończy śniadaniem. Na drogę powrotną, uczestnicy otrzymują suchy prowiant i napoje.

 • Wiek uczestników:

  Ze względu na ogólny charakter, specyfikę zajęć językowych, sportowych i rozrywkowych oraz rozkład dnia, obóz jest przeznaczony dla osób w wieku 10-17 lat.

 • Cena:

  2050 zł dla nowych uczestników; 2000 zł dla uczestników, którzy byli wcześniej na obozie (+ dodatkowa zniżka 50zł dla uczniów Golden Gate). Cena obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie, opiekę, realizację programu, opiekę medyczną i ubezpieczenie NW.

 • Zapisy:

  • Osobiście: pon-pt 14:00-19:00, sob 9:30-12:30. Przygotujemy niezbędne dokumenty i ustalimy warunki płatności.
  • Telefon: 32 768 99 13, pon-pt 14:00-19:00, sob 9:30-12:30.
  • Internet: bezpośrednio na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 • Dane ośrodka:

  DOM SPORTOWCA (OSiR), ul. Szkolna 1, 77-300 Człuchów, tel/fax: 59 83 42 553. Wszelkie przesyłki prosimy kierować na adres ośrodka podając imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem Obóz Golden Gate.

 • Opieka:

  Jesteśmy dumni z naszej kadry opiekunów, lektorów i instruktorów. Członkowie kadry są w większości czynnymi zawodowo nauczycielami, posiadającymi odpowiednie wykształcenie i doświadczenie umożliwiające właściwą opiekę nad uczestnikami. Przeważająca część z nich bierze udział w naszych obozach od lat. Biogramy poszczególnych członków kadry znajdują się w zakładce ORGANIZATOR.

 • Transport:

  Zapewniamy dojazd na miejsce i powrót autokarem o należytym standardzie i stanie technicznym. Wyjazd: Tarnowskie Góry, plac manewrowy przy ul. Oświęcimskiej; <br>
  Wyjazd: TG (10:00) - Kępno-McDonald (12:00) - Poznań-Zajazd Dziupla (16:00) - Człuchów (19:00)<br>
  Powrót: Człuchów (10:00) - Poznań (13:00) - Kępno (17:00) - TG (19:00).

 • Regulamin

  Każdy uczestnik ma prawo dobrze sie bawić na obozie, z tym że musi się to odbywać zgodnie z przepisami prawa i przyjętymi zasadami. Zabronione jest posiadanie/używanie alkoholu, tytoniu, narkotyków. Uczestnicy zobowiązani są do punktualnego stawiania się na zbiórkach, posiłkach i zajęciach. Obowiązuje zakaz samowolnego opuszczania ośrodka. Pełny regulamin opiekun otrzymuje wraz z umową i kartą kolonijną. Organizator ma prawo do usunięcia uczestnika, który łamie zasady regulaminu na koszt opiekunów.

 • Zdrowie:

  Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników. Zajęcia sportowe prowadzone są w bezpieczny sposób. Zwracamy uwagę na stan zdrowia uczestników – wszelkie urazy i objawy choroby zgłaszane są pielęgniarce, która ma codzienne dyżury na miejscu w ośrodku. W poważniejszych przypadkach uczestnicy korzystają z pomocy lekarza.

 • Wyżywienie:

  Uczestnicy mają zapewnione pełne, urozmaicone wyżywienie bez ograniczeń ilościowych. Stołówka znajdująca się na terenie ośrodka spełnia najostrzejsze wymogi sanitarne a jadłospis jest konsultowany z kierownikiem obozu. Śniadania i kolacje w formie tzw. szwedzkiego stołu.

 • Kieszonkowe:

  Wszelkie wydatki związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem i realizacją programu zawarte są w cenie obozu. Uczestnicy potrzebują pieniądze jedynie na własne wydatki (napoje chłodzące, słodycze, środki higieniczne). Kwota kieszonkowego nie powinna przekraczać 300zł. Dla bezpieczeństwa uczestnicy mogą oddać pieniądze do przechowania wyznaczonemu opiekunowi i pobierać małe kwoty na codzienne wydatki.

 • Pakowanie:

  Mając na uwadze charakter obozu i różnorodność zajęć, podajemy przykładową listę niezbędnych rzeczy: t-shirty (8-10), bielizna (8-10), skarpety (8-10), spodenki sportowe (3-4), strój kąpielowy, dres, obuwie sportowe (2), sandały, klapki pod prysznic, spodnie długie, spodenki krótkie, sweter/bluza, kurtka, przybory toaletowe, ręcznik mały, ręcznik kąpielowy, krem z filtrem, czapka chroniąca przed słońcem, okulary przeciwsłoneczne, przybory do pisania i zeszyt.

 • COVID:

  Tu pojawią się istotne informacje na temat ew. zasad i ograniczeń związanych z profilaktyką COVID na obozie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 • UWAGA:

  NA BASENIE KRYTYM W CZŁUCHOWIE OBOWIĄZUJĄ RYGORYSTYCZNE ZASADY W ZAKRESIE STROJÓW KĄPIELOWYCH. WYMAGANYM STROJEM DLA CHŁOPCÓW SĄ KLASYCZNE KĄPIELÓWKI (NIE SZORTY).

Adres:

Szkoła J. Angielskiego GOLDEN GATE
ul. Piastowska 8
42-600 Tarnowskie Góry
32 768 9913

Email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Social:

Rachunek:

06 1050 1386 1000 0092 0732 2844